+421 45 672 7330
+421 45 6727334

FF Systembau - O společnosti

Historie

 

Společnost byla založena v roce 1991 a po více než 10 letech zkušeností v oblasti bytových a průmyslových staveb se v roce 2003 společnost začala specializovat výhradně na výrobu revizních dvířek určených do stěn a stropů.
Společnost FF Systembau je dnes jedním ze světových lídrů ve výrobě a prodeji revizních dvířek.

Hlavní sídlo s vedením mateřské společnosti se nachází v bayerském Münchsdorfe. Největší výrobní závod se nachází v Slovenské republice, v Hliníku nad Hronom. Z tohoto výrobního závodu jsou výrobky dodávány do sesterských společností v Německu, Itálii, Polsku, Rumunsku a USA, z nichž se výrobky expedují dále na trhy ostatních evropských zemí. Slovenská pobočka FF Systembau přímo distribuuje výrobky zákazníkům na Slovensku, v České republice, Maďarsku a Bulharsku.

Produktový program - všestranný a inovativní!

Produktový program FF Systembau zahrnuje revizní dvířka v nejrůznějších provedeních pro strop, stěnu a podlahu, s nebo bez požární odolnosti, z hliníku nebo oceli, s nebo bez sádrokartonové výplně, ocelové nebo nerezové revizní dvířka s možností zabudování do sádrokartonových nebo masivních konstrukcí.
Montáž je rychlá a bezproblémová. Revizní dvířka jsou dodávány ve standardních rozměrech, tak i v atypických rozměrech dle přání zákazníka. To platí i pro všechny druhy protipožárních revizních dvířek od FF Systembau.
Přes celé produktové portfolio revizních dvířek a podlahových poklopů jsme schopni zákazníkovi nabídnout komplexní řešení při uzavírání otvorů na stavbách dle konkrétních požadavků.

Požární ochrana - Váš specialista!

 

Zejména u ohnivzdorných přístupových panelů pro stropy a stěny, může FF Systembau pro každý požadavek nabídnout správný produkt. Ať už po dobu 30 minut EI30 (F30) 60 minut EI60 (F60) 90 minut EI90 (F90) nebo 120 minut EI120 (F120). Máme příslušné oprávnění jako ABP nebo ABZ.
Šachtové poklopy / podlahové poklopy jsou odlišné portipožiarne výrobky.
Jsou dostupné v různých požadavcích.

 

Management kvality = firemní politika!

 

Vysoká kvalita produktu a jeho absolutní spolehlivost jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků, proto není management kvality žádné cizí spojení, ale důsledná firemní politika na všech místech.

Udržitelnost životního prostředí prohlášení o produktu (EPD)

 

Udržitelnost životního prostředí je nedílnou součástí firemní politiky FF Systembau.

Proto FF Systembau má environmentální prohlášení o produktu (EPD) podle DIN ISO 14025 a
EN 15804 pro certifikaci podle DGNB, BNB, LEED nebo BREEAM.

Náš cíl

 

Naším cílem je přes vysokou kvalitu produktů, široký sortiment a rychlost dodávek dosáhnout maximální míru spokojenosti zákazníků.

 

 

Váš FF Systembau